Oyun

Dünyaca ünlü oyun, süreksiz müddetle fiyatsız oldu

Yeni yıla az bir vakit kala, büyük şirketler kampanya yapmaya şimdiden başladı. Epic Games başta olmak üzere Steam, PlayStation üzere dijital oyun mağazaları yılbaşına özel fiyatsız oyun haberleriyle karşımıza çıktı. Bir ‘kampanya’ atılımı de CD Projekt’in oluşturduğu GOG Games platformundan geldi.

Ünlü muharririn Harlan Ellison’un 1967 yılında yayımlanan tıpkı isimli kitabından uyarlanan I Have No Mouth and I Must Scream oyunu GOG Games’in web sitesinde fiyatsız oldu. Hayatta kalmayı başarmış son insanların, sadist bir üstün bilgisayar olan ‘AM’ tarafından yüzyılı aşkın müddettir hapsedildiği bir dünyada geçen kıyamet sonrası bu oyunda kendinizi kurtarmanız gerekiyor.

‘I Have No Mouth, and I Must Scream’ Noel gününe kadar fiyatsız

I Have No Mouth and I Must Scream, sizi elektronik bir canavarın göbeğinin derinliklerinde üzücü bir maceraya sürüklüyor. Hayatta kalan son insanların en derin, en karanlık sırlarını ortaya çıkarın. Kendinizi AM’nin daima ruhsal saldırısına karşı koruyun. Geçmişin bilmecelerini çözün ve tahminen de asla unutamayacağınız bir macerada kendinizi AM’nin pençelerinden kurtarın.

  • 25 Aralık 2021 tarihine kadar fiyatsız olan oyunu indirmek için GOG Games’in sayfasına gidin.
  • ‘Go to giveaway’ butonuna basın ve açılan sayfadaki ‘Yes, and claim the game’ düğmesine tıklayın.
  • Akabinde bir seferliğe mahsus oturum açmanız gerekecek. Hesabınız yoksa ‘Sign up’ butonuna basarak yeni bir hesap açın.
  • GOG Games’e giriş yaptıktan sonra oyun profilinizdeki ‘Games’ kısmına eklenecektir. Buradaki ‘Download and Install Now’ butonuna basarak fiyatsız yükleyebilirsiniz.
Sistem ihtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 / 8.1 / 10 Windows 10
İşlemci 233Mhz 486 işlemci 486 DX2/ 66Mhz (veya daha hızlı)
Bellek 64MB RAM 128 MB RAM
Ekran kartı VESA uyumlu Muhteşem VGA kart VESA uyumlu Üstün VGA kart
DirectX Sürüm 9.0c Sürüm 9.0c
Depolama 2GB 2GB
Ses kartı Sound Blaster AWE32 ses kartı Sound Blaster AWE32 ses kartı
Desteklenen lisan İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası

GOG Games’in yanı sıra, Steam’de de kış indirimleri başladı. Ayrıyeten GTA Trilogy sahibi olanlara da fiyatsız oyun ikram edilirken; Google Play Store ve Epic Games’te de çeşitli kampanyalar yapılmaya başlandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu