Oyun

Dead Island 2 çıkışa çok yakın: Çıkış fragmanı yayınlandı

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, zombi temalı açık dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu Dead Island 2’nin çıkış fragmanını yayınladı. Çıkış fragmanı içerisinde oyun içerisinde kesitler, karakterler, atmosferler ve daha fazlası bizlere aktarılıyor.
 
Dead Island 2 bu hafta geliyor
 
 
 
Ölümcül virüslerin yayıldığı bir dünyada yer aldığımız Dead Island 2 oyununda tek yapmamız gereken şey hayatta kalmak. Hayatta kalmaya çalışacağımız bu üretim içerisinde açık dünyada çeşitli misyonlar yapacak, hayatta kalan kümelere yanaşacak, elimize çeşitli silahlar ve aletler alabileceğiz. 
 
Farklı farklı zombi tiplerinin yer aldığı Los Angeles / Kaliforniya kentinde istediğimiz üzere dolaşabilecek, çevreyi araştırabilecek ve çeşitli kaynaklar toplayabileceğiz. Bulduğumuz kaynaklarla birlikte yeni aletler – silahlar yapabilecek, silahlarımız geliştirebilecek ve onarabileceğiz.
 
Seriye yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Dead Island 2, 21 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun Epic Games fiyatı 429 TL.
 
Dead Island 2 çıkış fragmanı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu