Mobil

Apple, Birtakım iPhone 14 Modellerinde Çentik Yerine Bu Tasarımı Seçebilir!

Apple’ın bir sonraki amiral gemisi serisi iPhone 14 için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Hatırlarsanız son olarak iPhone 14’ün temin edilen fiyatlarını sizlerle bu haberimizde paylaşmıştık. Seri için gelen yeni tez ise telefonların dizaynına yönelik oldu.

Ekran tedarik zinciri konusunda uzman Ross Young‘un Twitter hesabından paylaştığı bilgiye nazaran Apple, iPhone 14 serisinde çentiği ortadan kaldıracak. Evet, bu yeni bir bilgi değil, daha evvel de bu mevzuda sızıntılarla karşılaşmıştık. Lakin yeni olan Ross Young’ın paylaştığı görsele dayalı.

We now believe Apple will have a hole + pill design on the iPhone 14 Pro and Pro Max models. The smaller hole will not be invisible…The two hole concept will be unique to Apple, like the notch, not similar to all the pill models from Huawei…Let’s see those new renders pic.twitter.com/Udt8cTKzPZ

— Ross Young (@DSCCRoss) January 12, 2022

Paylaşılan görselde ekranın üzerinde çentik yerine bir delik, çabucak onun yanında da daha geniş bir kısım göze çarpıyor. Ross’un savına nazaran Apple, iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinde çentik yerine bu tip bir ekran dizaynını benimseyecek.

iPhone 14’ün tanıtımı için önümüzde daha uzun bir mühlet var ve Ross’un bu savı gerçek olabilir. Pekala, sizce bu tasarım hali nasıl? Çentik dizaynını mı tercih edersiniz, yoksa üstteki formu mi? Karşılıklarınızı yorumlar kısmında bekliyorıuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu