Oyun

DC dünyasında geçecek yeni oyun, hayranları sevindirmeyebilir!

Bilhassa Batman kozmosunu çok büyük oranda geliştirmesi beklenen birçok oyunla karşımıza çıkacak olan ve 2022 yılını dolu dolu geçirmesi beklenen Warner Bros cephesinden enteresan bir dedikodu geldi. 2022 yılı için piyasaya sürülmesi beklenen yeni bir Batman oyunu mevcut. Lakin oyun, DC hayranlarını pek de mutlu etmeyebilir.

Yeni DC – Batman imali yarış oyunu olabilir

DC çizgi romanlarını ve sinematik kozmosunu sevenler için 2022’nin adeta cennet üzere bir yıl olacağını söylemek heralde yanılgı olmaz.

PH Collective tarafından geliştirilen DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace, MultiVersus tarafından geliştirilen ve Smash-tarzı oynanış barındıracak olan Multiversus, herkesin merakla beklediği Suicide Squad: Kill The Justice League, Monolith’in ellerinden piyasaya sürülecek olan Wonder Woman oyunu derken liste uzayıp gidiyor. Üstelik bu üretimlere firmanın yeni MMO’su DC Heroes And Villains, The Wolf Among Us 2 ve Batman Arkham serisinin de efsane yaratıcısı Rocksteady’nin geliştirdiği Gotham Knights da dahil olacak.

DC dünyası bu yılı geniş bir oyun skalasıyla geçirmeye hazırlanırken, DC Entertainment cephesinden yeni bir haber geldi. Buna nazaran hayranların epeyce uzun müddettir beklediği Batman oyunu, tıkı Re-Volt ve Hot-Wheels üzere bir yarış oyunu olacak.

Oyunda Batman’in klasik Batmobil aracı, tıpkı halde modelin 70’lere özel nostaljik versiyonu, Cars sinemasından konuk araçlar üzere birçok opsion bulunacak. Hali hazırda ‘Batwheels’ ismi verilen bu koleksiyon, süper-kahraman severlerin beğenisine model araç olarak sunulmuştu. Bu manada 2022 yılında DC cihanında, bilhassa küçük yaştaki hayranları da memnun etmeye yönelik üretimler geleceğini söylemek yanlış olmaz.

Pekala sizler çok yakında duyurulması beklenen yeni Batman oyunu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce Batwheels başarılı bir imal olabilir mi? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu