Oyun

Amnesia: The Bunker 23 Mayıs’a ertelendi

 
Frictional Games tarafından oyunculara sunulacak olan kaygı odaklı nişancı oyunu Amnesia: The Bunker ertelendi. Oyun daha evvel 16 Mayıs tarihinde çıkış yapacaktı lakin artık bir hafta ertelenerek 23 Mayıs’a atıldı. Oyun artık bu tarihten itibaren Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için mevcut olacak.
 
Ekip erteleme hakkında açıklama yaptı
 
 
 
1 hafta ertelemeye maruz kalan Amnesia: The Bunker için geliştirici grup çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada şu tabirler yer alıyor: “Amnesia: The Bunker’ın çıkışını bir hafta ileriye alıyoruz ve artık 23 Mayıs’ta çıkış yapacak. Bu süreçte oyunun mevcut olan ufak tefek yanılgıları düzeltilecek. Sizlere üst seviye bir tecrübe sunmak istiyoruz.
 
Sabrınız için teşekkür ediyor ve Amnesia: The Bunker’ı sabırsızlıkla beklediğinizi umuyoruz. Bu üretim beklemeye değer!”
 
1. Dünya Savaşı’nı temel alan Amnesia: The Bunker oyununda hayatta kalmak için elimizden geleni yapacağız. Oyunda daima olarak etrafı keşfetmeye başlayacak, elimizdeki ışıklandırmayı açık tutmaya çalışacak, karşımıza çıkan tehlikelerden gizlenebilecek ve bu sığınaklardan kurtulmak için gayret edeceğiz.
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu