BilimTeknoloji

2024 Hyundai Kona kamuflajla karların ortasında görüntülendi

Hyundai‘ın yeni SUV modeli Kona kısa müddette büyük ilgi topladı. Tasarımı ile B-SUV segmentine hitap eden Hyundai Kona, gerek fonksiyonelliği gerek tasarımı ile beğenilen bir model oldu. Artık Kona’nın yeni kuşağı üzerinde çalışan Hyundai, 2024 Hyundai Kona‘yı kameralardan saklayamadı. 2024 Hyundai Kona karlar ortasında kamuflajı ile görüntülendi.

2024 Hyundai Kona karlar ortasında

Hyundai’ın yeni B segment SUV modeli 2024 Hyundai Kona kamuflajla görüntülendi. Simsiyah bir kamuflaj giyinen yeni Hyundai Kona dizaynını gizlemeyi başarmış diyebiliriz. Fakat olması gereken birtakım açıklıklar araç hakkında kimi özellikleri bizlere sunuyor.

Birinci olarak yeni Hyundai Kona’ya baktığımızda evvelki nesle nazaran daha büyük bir araç görüyoruz. Görünüşe nazaran Hyundai yeni Kona’nın aks uzaklığını uzatarak iç hacim kazanmayı amaçlamış. Tabi bu durum araca daha heybetli bir görünüm kazandırmış.

Öte yandan aracın ardına baktığımızda tekrar evvelki jenerasyondaki üzere bir bölünmüş stop tasarımı var üzere gözüküyor. Lakin aracın ardı çok âlâ gizlendiği için buranın bir stop mu yoksa sportif bir ızgara mı olduğunu söylemek pek mümkün değil. Tıpkı tasarımı ön tarafında da taşıyan yeni Hyundai Kona yolda kamuflajla bile hakikaten heybetli duruyor.

Söylentilere nazaran önden çekiş ve dört çeker olmak üzere iki farklı versiyon ile gelecek olan 2024 Hyundai Kona, hem diel hem akaryakıtlı hem de elektrikli olarak piyasaya çıkacak üzere duruyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Araba Teknolojileri Haberleri
  • 2024 Hyundai Kona kamuflajla karların ortasında görüntülendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu