Mobil

Strateji oyunu Siege: Apocalypse 2022’nin birinci çeyreğinde taşınabilir aygıtlar için çıkacak

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Kixeye yaptığı strateji oyunu Siege: Apocalypse‘ten yeni bir fragman paylaşıldı. Ayrıyeten oyunun çıkış aralığı da açıklandı.

Yapılan açıklamaya nazaran Siege: Apocalypse, 2022’nin birinci çeyreğinde çıkış yapacak. Ne yazık ki daha net bir açıklama yapılmadı. Oyunun Google Play sayfasına, oyunun ayrıntılarını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Siege: Apocalypse Ayrıntıları

Gerçekçi savaşlarda tüm dünyadan gerçek oyunculara karşı bu Askeri PvP Kart oyununda baş başa düellolarda rakiplerinle çarpış.Stratejik kararlar ver, askeri operasyonlara liderlik et, eşsiz kartlarla güçlü desteler inşa et ve dönemlik başkan panolarında yükselmek için çetin çekişmeye dayan. Scarlet Tugayı ile savaşmak için gereken özelliklere sahip olduğunu mu düşünüyorsun? SIEGE: Apocalypse’te askeri karar verme hünerlerini test et.

  • Destansı PvP düellolarında gerçek oyunculara karşı savaş
  • Düşmanlarını kuşatmak ve ezmek için kusursuz desteyi inşa et
  • Kesin askeri deste için güçlü birlikleri ve taktiklerin kilidini aç, topla ve yükselt
  • Kart paylaşmak ve önder panolarına hükmetmek için ittifaklara katıl yahut bir tane oluştur
  • Şimdi oyuna gelmemiş olan kartlara erken erişim elde etmek için itibar sıralamaları kazan
  • Haftada iki kere yeni meydan okumalar da dahil olmak üzere devamlı olarak yayınlanan yeni içeriklerin tadını çıkar

AĞIR OYUNCU VS OYUNCU ASKERİ AKSİYON

Devasa orduların denetimini eline al ve PvP savaşlarında dünyanın her bir yanından gerçek oyuncularla çarpış. Destansı baş başa çarpışmalarda istediğin anda hünerlerini ve taktiklerini test et. Bir anlık kararların savaşın gidişatını değiştirecek!

Çok oyunculuya atılmaya hazır değil misin? Sorun değil! Çevrimiçi meydan okuyucularla müsabakadan evvel botlara karşı çevrimdışı alıştırma yap. Senin için kusursuz olan oynayış stilini bulmak için farklı stratejileri ve taktikleri test et.

STRATEGIC DECK BUILDING

Kartları toplayıp yükselt ve onları akın ve savunma askeri taktiklerini ortaya çıkarmak için kullan. Toplayacak tonlarca eşiz kart var! Tüfekliler, keskin nişancılar, paraşütçüler, roket fırlatıcılar ve doğal ki savaş alanının titanları olan tanklar dahil olmak üzere çağdaş piyadeler bulunan eksiksiz ordunu inşa et. Sonra da onları hava atakları, mayın tarlaları, havadan yardım, toplar ve daha fazlası ile dayanakla.

HOŞ OYNANIŞ VE ÇARPICI GRAFİKLER

İçinde oynamak için gerçek dünya savaşlarını temel alan birçok harita. Gerçekçi grafikler ve animasyonlar size aksiyonun bir parçasıymışsın üzere hissettirecek.

İTTİFAK SAVAŞ DURUMU

Mevcut bir ittifaka katılarak yahut ipleri kendi eline alıp kendi ittifakını başlatarak arkadaşlarınla oyna ve SIEGE: Apocalypse topluluğuna katıl!

DEVAMLI GÜNCELLEMELER

SIEGE: Apocalypse’in her dönemi yeni kartlar ve yeni meydan okumalarla gelir. Oyun içi metayı daima olarak değiştirmek her vakit verebileceğin yeni strateji kararları olduğu manasına gelir. Her dönemde yeni önder tabloları tekrar tekrar en uygunu olduğunu kanıtlayabilmeni sağlar. Haftada iki sefer yeni şahsî meydan okumalar gelir, seni rahat bölgenden dışarıda strateji kurmakla ve deste inşa etme marifetlerini test etmekle görevlendirir.

SIEGE: Apocalypse KIXEYE Strateji Oyunları 115M

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu