Oyun

FEAR’dan ilham alan nişancı oyunu Trepang2’nin çıkış tarihi açıklandı

 
Team17 ve Trepang Studios, büyük oranda Monolith takımının geliştirdiği FEAR’dan ilham alan nişancı aksiyon oyunu Trepang2’nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun 21 Haziran’da oyun severlere sunulacak. Ek olarak gruplar, bu duyuruyu kutlamak için aşağıdan izleyebileceğiniz yeni bir fragman da paylaştı.
 
FEAR oyunundan ilham alan bir yapım
 
 
 
Trepang2’de biz oyuncular nişancı bir aksiyon tecrübesine tanıklık edeceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı düşmanlara karşı gelebilecek ve üzerimize gelen kurşunlardan kaçabileceğiz. Bunun yanı sıra tehditlerden sakınmak için gölgelerden gizlice ilerleyebilecek, kapalı akınlar yapmak için düşmanların ardına yaklaşabilecek, onları tekmeleyebilir ve sağa sola hakikat kayarken silah marifetlerimizi kullanabileceğiz.
 
Oyun içerisinde ağır aksiyon sekansları yer alacak ve ister direkt düşmanların üzerine gidebilecek istersek de kapalılık ögelerini kullanabileceğiz. Oyunda alternatif olarak görünmez olmak, gölgelerden gizlice ilerlemek ve düşmanlarının boyunlarını kırmak için elimizdeki pelerini kullanabileceğiz. 
 
Oyunun şu anda demo sürümü mevcut. Steam üzerinden erişebilirsiniz. 
 
Trepang2 çıkış tarihi fragmanı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu