Oyun

Yeni Street Fighter sineması geliyor!

 
Geçtiğimiz günlerde Street Fighter serisinin sinema ve TV haklarını satın alan Legendary Entertainment, Capcom ile birlikte yeni bir Street Fighter sinemasının şu anda geliştirme etabında olduğunu duyurdu. Duyuru resmi Street Fighter Twitter hesabından yapıldı.
 
Canlı aksiyon sineması olacak
 
 
 
Legendary Entertainment tarafından geliştirilen ve hayranlara sunulacak olan Street Fighter sineması canlı aksiyon projesi olacak (Canlı aksiyon sinemaları gerçek oyuncularla çekiliyor ve bizlere aktarılıyor). Geliştirilen sinema projesinin konusu yahut oyuncu takımıyla şu an için ne yazık ki aşikâr değil. İlerleyen süreçte bu ayrıntıların da açıklanması bekleniyor.
 
Duyurusunun yapıldı gönderide şu sözler yer alıyor: “Legendary Entertainment ve Capcom iş birliğiyle yeni bir Street Fighter sineması üzerinde çalışılıyor!  Gelecekte daha fazla haberi sizlere aktaracağız.” 
 
Öte yandan Legendary Entertainment, Blizzard’ın ikonik World of Warcraft serisine dayanan Warcraft sineması ve 2019 üretimi Dedektif Pikachu uyarlamaları üzerinde çeşitli tecrübelere sahip.
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu