BilimTeknoloji

Yeni Marvel sineması Doctor Strange in the Multiverse of Madness’tan birinci fragman geldi

Disney Plus’ta yayınlanan WandaVision ve Loki dizisi, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Spider-Man 3 ile altyapısı oluşturulan Doctor Strange 2’den birinci fragman geldi.

Fragmana baktığımızda daha evvel de açıklandığı üzere Wanda’yı, yani Scarlett Witch’i görebiliyoruz. Ayrıyeten daha evvel de açıklandığı üzere birinci sinemada de karşımıza çıkan Chiwetel Ejiofor bu sinemada de bulunuyor. Sinemanın kötüsünün Chiwetel Ejiofor olacağına dair söylentiler çıkmıştı ki bu fragmanda da bunu destekleyen sahneler var. Ayrıyeten fragmanın sonunda Doctor Strange’in çoklu kozmostan gelen halini görüyoruz ve kendisi muhakkak ki berbat bir karakter. Son olarak bu sinemada Loki‘nin olacağı da geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı.

Tüm bu oyuncuları birleştirdiğimizde WandaVision ve Loki dizisinin ayrıyeten son Spider-Man sinemasının Doctor Strange 2 ile kontağı olduğunu da anlayabiliyoruz. Yayınlanan fragman esasen Spider-Man No Way Home’un en sonunda gösterilmişti.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 6 Mayıs 2022‘de vizyona girecek. Sinemanın direktörlüğünü Sam Raimi üstleniyor. Oyuncu takımında ise şimdilik Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams ve Benedict Wong bulunuyor.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Birinci Fragman

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu