BilimTeknoloji

Yatırım devi Grayscale, 25 yeni altcoin’i listesine ekledi

Dijital varlık yöneticisi Grayscale, içinde DeFi ve metaverse projelerinin de bulunduğu 25 dijital varlığı “Değerlendirilen Varlıklar” listesine eklediğini duyurdu. Listeye eklenen dijital varlıkların içinde DeFi projelerinden Algorand (ALGO), Convex (CVX), Axie Infinity (AXS) ve Yield Guild Games (YGG) üzere metaverse teşebbüsleri yer alıyor.

Bedellendirilen Varlıklar Listesine Güncelleme

Grayscale DeFi Fund ve Grayscale Digital Large Cap Fund’ı yöneten Grayscale, 2022 yılı için kıymetlendirme listesinde güncelleme yaptı. Grayscale, bu listeyi tertipli aralıklarla ve elinde bulundurduğu varlıkları güncelleyerek oluşturuyor.

Kelam konusu listeye DeFi projelerinden Algorand (ALGO) ve Convex’i (CVX) dahil edilirken, metaverse projelerinden de Sandbox (SAND), Axie Infinity (AXS) ve Yield Guild Games (YGG) eklendi.

Grayscale bahis ile ilgili yaptığı açıklamada, listedeki eserlerin gelecekteki yatırım varlıklarından biri olabileceğini söyledi. Lakin bedellendirilen her varlığın, yatırım eserleri listesine girebileceği manasına gelmediğini belirtti.

Ayrıyeten Grayscale’in Ocak ayının başlarında, içinde Bitcoin, Ethereum ve Cardano üzere varlıkların da olduğu dijital varlık portföyüne Flexa’nın AMP‘sini eklediğini de hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu