Oyun

Yarış oyunu Ride 5 için yeni ekran manzaraları yayınlandı

 
Milestone tarafından oyunculara sunulan olan yarış oyunu RIDE 5 için yeni ekran manzaraları yayınlandı. Bu ekran imajları oyunun nasıl bir yapıya ve grafiklere sahip olacağı konusunda sizlere fikir verebilir. RIDE 5 geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyuruldu.
 
RIDE 5 üst seviye bir yarış tecrübesi sunmak istiyor
 
 
 
Yarış oyunu serisinin yeni oyunu RIDE 5 içerisinde bir yarış anlatıcısı/spiker ve 10 yarışçı yer alacak. Oyun içerisinde hem meslek modu hem de öteki çok oyunculu modlar bulunacak. Başka taraftan oyuncuların birbirleriyle rekabet edeceği liderlik tabloları, çeşitli yarış aktiflikleri ve daha fazlası bizlere sunulacak.
 
RIDE 5 oyununda tamamlanması gereken çeşitli yarışlar da bulunacak. Bu yarışları tamamlayarak yeni aktifliklerin ve araçların kilidini açabileceğiz. Öte yandan RIDE 5’in meslek modunda rekabeti canlandırmak için kendi kişilikleri, geçmişleri ve farklı görünümleri olan 10 yarışçı yer alacak. Bu yarışçılarla birlikte pistlere dalış yapabileceğiz.
 
Oyunda ek olarak çok oyunculu modlar yer alacak. Geliştirici grubun belirttiğine nazaran RIDE 5’te hem çevrimiçi oyun modu hem de yerel/bölünmüş ekran takviyesi bulunacak.
 
Oyun 24 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için çıkış yapacak 
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu