Mobil

Xiaomi’den 12 yeni akıllı telefon geliyor

Sızan son bilgilere nazaran Xiaomi, 2022’nin başlarında 12 yeni akıllı telefon modelini piyasaya sürecek ve bu aygıtların listesi de internete sızmış durumda.

Xiaomiui’ye nazaran, Çinli teknoloji devi tüm bu aygıtları farklı markalar altında geliştiriyor: Xiaomi, Redmi ve Poco. Altı adedinin bölgeden bölgeye küçük farklılıklarla, birebir serinin modülü olması bekleniyor. Bu durumda da kalan altı akıllı telefon modeli ise diğer serilere ilişkin aygıtlar olacak.

Lansmanlar Nisan ayında yapılabilir

Sızan bilgiler, model numarasındaki birinci dört hanenin akıllı telefonun piyasaya sürüldüğü yıl ve ay olduğu tarafında. Bu, hepsinin birebir anda yahut bir ay içinde (Nisan ayında) tanıtılacağı manasına geliyor.

Xiaomi’nin uzun vakittir beklenen Redmi Note 12′nin lansmanının da bu devirde beklendiğini hatırlatalım. Tahminen de listede gördüğümüz aygıtlardan birisi de Redmi Note 12 olabilir. Aygıtların kod isimleri, CPU, ekran ve kamera özellikleri hakkında bilgi şimdi mevcut değil. Daha evvel de Xiaomi’nin Black Shark serisinden iki yeni oyun akıllı telefonu geliştirdiği bildirilmişti. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu