Teknoloji

Xbox Game Pass’ten müjde: Rainbow Six Extraction birinci günden Game Pass’e geliyor

Microsoft’un Xbox ve PC sahipleri için sunduğu Xbox Game Pass sistemi bildiğiniz üzere birinci parti oyunlar dışında başka şirketlerin oyunlarını da barındırıyor. Geçtiğimiz saatlerde de Game Pass abonelerini sevindirecek bir haber geldi.

Rainbow Six Extraction Game Pass’te

Geçtiğimiz saatlerde Ubisoft, 2022’nin en çok beklenen üretimlerinden birisi olan Rainbow Six Extraction‘ın çıkış gününde yani 20 Ocak’ta Xbox Game Pass’e geleceğini açıkladı. Birinci sefer bu kadar büyük bir Ubisoft oyununun birinci günden Game Pass’e geldiğini görmek pek sevindirici bir haber.

Rainbow Six Extraction, 30 Ocak 2022’de çıkışını yapacak. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store) ve Stadia platformları üzerinden erişilebilir olacak.

Bu haberin yanı sıra Ubisoft, Ubisoft+ isimli abonelik servisinin Xbox’a geldiğini açıkladı. Ubisoft+’ın ne vakit geleceği şu an için aşikâr değil fakat bu haber, çok daha büyük ve sevindirici bir durumun habercisi olabilir. Daha öncesinde de söylentisi çıktığı üzere Ubisoft+’ın Xbox Game Pass’e gelme ihtimali bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu