Oyun

Wild Hearts için yeni içerik güncellemesi 6 Nisan’da geliyor

 
Yayıncı Electronic Arts ve Koei Tecmo, yaratık avlama temalı aksiyon macera oyunu WILD HEARTS için Lethal Blossoms isimli yeni bir güncelleme yayınlayacak. 6 Nisan’da oyunculara sunulacak olan bu güncelleme ile yeni Kemono çeşidi Murakumo, yeni Karakuri “Spinning Top”, yeni silahlar, zırhlar ve daha fazlası oyuna dahil edecek.
 
Yeni içerikler geliyor
 
 
 
Yeni güncelleme ile birlikte oyunun gidişatını değiştirecek yeni içerikler geliyor. Bu güncelleme içerisine yeni Karakuri, zırhlar, silahlar ve daha fazlası yer alıyor. Yeni Karakuri – Spinning Top dönen bir objeden ibaret olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu yetenek özgür bırakıldığında taarruz gerçekleştirmek için düşmana hakikat yaklaşıyor ve pürüzlere çarptığında ise hem sürat hem de güç kazanıyor. 
 
Diğer taraftan yeni güncelleme ile farklı zırh ve silahların sahibi olabiliyor. Bunları dilediği üzere geliştirebiliyor ve güçlendirebiliyor. Ekipmanları güçlendirdikçe düşmanları daha kolay bir formda alt edebiliyorsunuz. 
 
Bunlar dışında oyuna yeni tılsım hüneri, özel vazife serileri, sözler ve daha fazlası dahil olacak. WILD HEARTS şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store ve EA Uygulaması üzerinden) için mevcut. 
 
Wild Hearts – Lethal Blossoms güncelleme detayları
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu