İnternet

WiFi Sinyal Sorunu İçin Uygun Tahlil

Bütçe Dostu ağ markası olan Mercusys®, yeni Wi-Fi sinyal genişletici modelini satışa sundu. ME10 model isimli eser, kategorisinde tam bir fiyat/performans eseri. Wi-Fi sinyallerini konutun her yerine genişletmeyi sağlayan eser, birebir vakitte üzerinde yer alan Ethernet girişi sayesinde kablolu ilişki dayanağı de sunuyor.

Beyaz, şık kasasıyla meskenlerde göze batmadan işini gören Mercusys ME10, prize takılıp kullanılan bir eser. Modem/yönlendiriciden aldığı Wi-Fi sinyallerini prize takıldığı noktada tekrarlayarak meskenin öteki bölgelerine ileten aygıt ile konutlardaki Wi-Fi meyyit bölge sorunu kolaylıkla çözülüyor.

Standart bir konutun günlük muhtaçlığını rahatlıkla karşılayabilecek güçte olan ME10, 300 Mbps kablosuz sürate sahip. Akıllı sinyal göstergesi sayesinde meskende en yanlışsız yere eser yerleştirilebiliyor. Kullanıcılar sinyal göstergesinde yeşil renkte ışık gördükleri bir yerdeki prize takarak ve WPS tuşlarına (modem ve sinyal genişleticinin) basarak aygıtı çalışır hale getirebiliyorlar. Diğer bir suram, ayar vb gerektrmeden, ME10 saniyeler içinde kurulup çalışıyor ve Wi-Fi sinyallerinin konutun her yerine iletilmesi vazifesini yerine getiriyor.

Mercusys ME10’u tıpkı fiyat kategorisinde benzerlerinden üstün kılan özelliği ise aygıt üzerinde bir Ethernet girişi olması. Bu sayede kablo ile ağa dahil olabilen IP TV, oyun konsolu, PC üzere aygıtlar ME10’a bağlanabiliyor. Hem kablolu hem kablosuz internet keyfi konutun her yerinde Mercusys ME10 ile problemsizce yaşanıyor. ME10’un önerilen satış fiyatı ise KDV dahil 19 USD.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu