Mobil

vivo, Turkuaz Mavisi V25 5G Modelini Satışa Sundu. İşte Özelikleri ve Fiyatı

vivo, 2022 sonlarında Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşturduğu akıllı telefonu V25 5G’nin Akdeniz kıyılarından esinlenilerek üretilen “Turkuaz Mavisi” renk seçeneğini satışa sundu. Performanslı ve güç tasarruflu donanımla ve güçlendirilmiş kamerasıyla karşımıza çıkan V25 5G; okyanus ve denizlerdeki huzuru yansıtan yeni “Turkuvaz Mavisi” rengi ile Akdeniz kıyılarını özleyen tasarım tutkunlarına hitap ediyor. Turkuaz mavisi V25 5G’nin art kapağı, Renk Değiştiren Florit AG Cam sayesinde güneş ışınlarına ve UV ışığına renk değiştirerek yepyeni renginden koyu okyanus mavisi rengine dönüşüyor.

Enerji tasarrufu ve yüksek performans özellikleriyle dikkat çekiyor

8GB RAM + 8GB genişletilmiş RAM’e ve yüksek güç verimlilik oranına sahip MediaTek Dimensity 900 işlemcili V25 5G, çeşitli uygulamalar ortasında çoklu misyonları sıkıntısız bir biçimde yerine getiriyor. Telefon bu özellikleriyle kullanıcılara oyun oynarken akıcı bir tecrübe imkanı da sunuyor. 4500mAh pili 44W Flaş Şarj dayanağı ile V25 5G, 15 dakikada %35, 30 dakika içinde %61, 63 dakikada %100 şarj oluyor. Kullanıcılar telefonu yüzde 100 şarjla kullanmaya başladıklarında 17 saate kadar YouTube görüntüsü izleyebiliyor, 15 saate kadar müzik dinleyebiliyor ve 5 saate kadar fotoğraf çekebiliyorlar.

Kaliteli fotoğraf ve görüntü deneyimi

Kamera ve fotoğrafçılık özellikleri ile de dikkat çeken V25 5G, en yeni görüntüleme teknolojilerine sahip. Yükseltilmiş OIS (Optic Image Stabilisation – Optik Manzara Sabitleme), EIS özelliklerine sahip 64MP OIS ultra algılamalı art kamera ve 8MP geniş açılı kamera ile donatılmış V25 5G, sunduğu görüntüleme tecrübesi ile kullanıcıların yüksek kalitede harika geniş açılı kareleri yakalamalarını sağlıyor. Optik İmaj Sabitleme özelliği, fotoğraf çekilirken oluşan titremeyi giderirken sarsıntı tedbire performansı ile bulanık çekimleri en aza indiriyor, karanlık ortamlarda ve loş ışıkta kaliteli fotoğraflar çekme imkanı sağlıyor. 50MP ön kameraya sahip olan V25 5G, ayrıyeten sertliği optimize eden AI HD Algoritmasına da sahip.

2 yıl Android güncelleme ve ve 3 yıl üretici garantisi ile satışta

V25 5G Turkuaz Mavisi; teknoloji mağazaları ve vivo’nun online mağazası myvivoshop.com.tr’de 14,999 TL fiyat ile satışa sunuldu. vivo, V25 5G modeli için kullanıcılara 2 yıl boyunca Android güncellemelerini alma, 3 yıl boyunca da güvenlik güncelleme garantisi sunuyor. Tüketiciler V25 5G’yi myvivoshop.com üzerinden satın almaları halinde 2 yıllık standart garantiye ek olarak 1 yıl üretici garantisi ile toplam 3 yıl garanti hakkına da sahip oluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu