Oyun

Uydurma fragman olduğu düşünülen Unrecord geliştiricisi motor içi görüntü paylaştı!

 
DRAMA takımı tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından yayınlanacak olan nişancı aksiyon oyunu Unrecord için geçtiğimiz gün bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bu fragman sonrası oyuncuların birçoğu görüntünün fake yani düzmece olduğunu öne sürdü. Bu algı sonrası geliştirici ekipten Alexandre Spindler motor içi bir görüntü paylaştı.
 
Oyundan yeni görüntü geldi
 
 
 
Yeni yayınlanan görüntü motor içini temsil ediyor. Yani görüntü hazırlanırken kullanılan araçlar tam olarak bizlere aktarılıyor ve daha fazla ayrıntı bu görüntü içerisinde yer alıyor. Geliştirici takımın bu oynanış görüntüsünün fake olmadığını hakikaten bu türlü bir oyun geliştirildiğini belirtiyor.
 
Elbette biz oyun severler grafiklerin gerçekçi görünmesini istiyoruz lakin bu türlü bir gerçekliğin yakalanması birçok oyuncu tarafından kabul görmeyebilir. Ek olarak bu gerçekliğin sistemlerde çalışıp çalışmayacağı konusunda kaygılar sürüyor.
 
Peki siz bu oynanış görüntüsü ve bodycam kamera bakış açısına sahip nişancı oyunu Unrecord hakkında neler düşünüyorsunuz?
 
Videoyu aşağıdaki Twitter gönderisinde izleyebilirsiniz:
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu