Mobil

Üç Xiaomi aygıtı MIUI 13 güncellemesini aldı

Aralık ayının son günlerinde gerçekleştirilen lansmanda yeni MIUI 13 arayüzünü tanıtan ve çabucak hemen tüm kullanıcıları tarafından övgüyü alan Xiaomi, birinci güncellemeleri yavaş yavaş dağıtmaya başladı. Evvel kapalı beta sürecine Ocak ayında dahil olacak telefonları duyuran üretici, artık de üç farklı aygıtına yeni güncellemesini sundu.

Birçok insanın merakla beklediği ve sık sık “Benim telefonum alacak mı?” diye sorguladığı MIUI 13 arayüzü, bugün üç akıllı aygıta sunuldu. Stabil olarak yayınlanan pakette telefonlara yeni özellikler eklendi. Pekala güncellemeyi hangi modeller aldı?

Mi Mix 4 ve Mi Pad 5 serisine MIUI 13 muştusu

Kendi ülkesindeki aygıtlara, daha doğrusu; Çin yazılımına sahip (China ROM) Mi Mix 4 ve Mi Pad 5 serisindeki aygıtlara yeni MIUI 13 güncellemesini sunan Xiaomi, öbür modeller için de umut verici bir adım atmış oldu. 2021 yılının Ağustos ayında Mi Mix’in 4. kuşağını tanıtan üretici, bu telefona MIUI 13 stabil güncellemesini yayınladı.

Çerçevesiz ekranlı ve Snapdragon 888+ işlemcili Mi Mix 4’ün yanı sıra tabletlerine de paketi sunan üretici, lansmanda tanıttığı özellikleri tablet kullanıcılarının tecrübesine sundu. Mi Pad 5 serisindeki iki tablet de MIUI 13 güncellemesini almaya başladı.

Bu sayede daha fonksiyonel bir hal alan Xiaomi Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Pro, Xiaomi telefonları ile data transferini daha meselesiz gerçekleştirebilecek. MIUI13 güncellemesini 13.0.2.0.SKMCNXM sürüm numarası ile alan Mi Mix 4 ise, 4.9GB büyüklüğündeki paketi alan birinci telefonlardan biri olarak kayıtlara geçti.

Pekala siz hangi Xiaomi modelini kullanıyorsunuz? MIUI 13 güncellemesini bekliyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu