Oyun

Ubisoft, fiyatsız çok oyunculu fps oyunu XDefiant için kapalı beta testi başlatacak

 
Ubisoft sızıntılarıyla ön plana çıkan Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6 tarafından bildirilene nazaran yakında oynaması fiyatsız birinci şahıs arena tabanlı nişancı oyunu Xdefiant için kapalı beta testi gerçekleştirilecek. 13 Nisan’da başlayacak olan bu kapalı beta testinin yaklaşık 10 gün sürmesi bekleniyor.
 
Beklediğiniz oyun mu?
 
 
 
Ubisoft şu anda birçok proje geliştiriyor ve fiyatsız çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu XDefiant’ı da unutmuyor. Geliştirilmesi devam eden imal Mart 2022’de isim değişikliğine uğradı ve başındaki Tom Clancy ibaresi kaldırıldı. Böylelikle XDefiant olarak yine isimlendirildi.
 
XDefiant temelde Far Cry, Splinter Cell,  The Division, Watch Dogs ve daha fazla Ubisoft serisinden karakterler içeriyor. Ubisoft’un San Francisco stüdyosu tarafından geliştirilen bu imal fiyatsız bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ek olarak San Francisco stüdyosu, daha evvel Call of Duty: Çağdaş Warfare stüdyosu Infinity Ward’da birebir durumda bulunan yönetici üretimci Mark Rubin tarafından yönetiliyor.
 
Oyunun ne vakit çıkış yapacağı bilinmiyor fakat Ubisoft’un bu oyununu bekliyor musunuz? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu