İnternet

TP-Link Eserleri A101.com.tr’de!

Kablosuz ağ pazarında öncü rol oynayan TP-Link, eserlerinin alınabileceği satış noktalarını daima çeşitlendiriyor. Türkiye genelinde 10 binin üzerinde bilgisayar bayisinin yanı sıra teknoloji mağazaları, online satış kanalları, süratli teslimat konusunda uzman markalar ve daha birçok farklı noktada TP-Link eserleri yer alıyor. Bu satış noktalarına son olarak A101.com.tr de eklendi.

Bilhassa Kovid salgınıyla birlikte online alışverişin arttığını vurgulayan TP-Link Perakende Kanal Satış Müdürü Mert Çataloğlu, bu nedenle TP-Link’in eserlerinin alınabileceği online kanalların sayısını daima artırdıklarını belirtiyor. Türkiye geneline yayılmış çok sayıda marketiyle A101’i, geniş bir tüketici kitlesinin tercih ettiğini söz eden Çataloğlu, A101.com.tr’nin de eser çeşidinin daima arttığını vurguluyor. “TP-Link olarak artık A101.com.tr’de eserlerimizi satışa sunduk. Hem de bir meskende muhtaçlık olan farklı ağ eser kümelerinin her birinden modelimiz A101.com.tr’de yer alıyor. Modem, yönlendirici (router), powerline adaptör ve Deco Mesh sistemleri A101.com.tr’den alınabiliyor” diyen Çataloğlu, kullanıcıların TP-Link eserlerine kolay ve süratli olarak ulaşmasını hedeflediklerini söylüyor.

A101.com.tr’de birinci basamakta meskenlerdeki WiFi sıkıntılarını basitçe çözmeyi sağlayan Mesh sistemi olan Deco E4 modeli (2 ve 3 üniteli paketler), AC takviyeli güçlü modem olan Archer VR300, bir fiyat/performans eseri olan TL-WR840N yönlendirici ve konutlardaki elektrik sınırını birebir vakitte interneti taşıyan bir sınır haline getirmeyi sağlayan TL-WPA7517 powerline adaptör kiti satın alınabiliyor. Eser ve model çeşidinin vakit içinde daha da artması hedefleniyor.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu