Sosyal Medya

TikTok, yeni görüntü seçenekleri getiriyor!

TikTok yeni özellikler eklemek için ağır bir tempodan geçiyor. Şirket teklif algoritmasında yapılacak değişiklikleri duyurdu. Bununla da kalmayıp, görüntülerin görünümünü uygunlaştırmayı umduğu birtakım düzenleme özelliğini kullanıma sunuyor.

TikTok bünyesine gelecek olan en büyük özellik şu anda 1080p yükleme dayanağı oluyor. Artık görüntü yayınlama sayfasında ‘Diğer seçenekler’ kısmından HD yükle ayarını açarak görüntüleri videoları bu çözünürlükte paylaşabiliyorsunuz.

TikTok, görüntünün imgesini uygunlaştırmayı planlıyor

Uygulama, bir görüntünün genel görünümünü güzelleştirmenin kolay bir yolunu sunuyor. Platforma yeni gelecek Görsel Geliştirme düğmesiyle TikTok, tek bir dokunuşla pozlama, düşük ışık ve renk düzenleme özelliklerini güzelleştireceğini söyledi.

@one37pm

#HowTo upload TikToks in HD! #contentking #hd #tiktoktip #hack

♬ Yes Indeed – Gypsy Woman Mix – Freddo

Bir görüntü kaydettikten ya da yükledikten sonra, sağ paneldeki Geliştir düğmesine dokunabilirsiniz. Değişiklikleri beğenmediyseniz, düğmeye tekrar dokunmak onları geri alacaktır.

Farklı ses efektleri geliyor

Yeşil Ekran efekti artık Giphy entegrasyonunu barındırıyor. Böylelikle bir görüntünün art planı olarak o platformun kitaplığından bir GIF kullanabiliyorsunuz. Bu noktada daha fazla müzikal ve hayvan ses efektleri yer alıyor. TikTok, sesinizi yahut öbür sesleri bir kedinin miyavlamasına ya da flüte benzeri halde ayarlayabiliyor. Bunlar için Düzenleme sayfasındaki Ses Efekti düğmesine dokunarak bunları deneyebiliyorsunuz.

Sizler TikTok bünyesine yeni eklenen 1080p seçeneği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu