BilimTeknoloji

TikTak’ta elektrikli otomobil kiralama periyodu başladı: TikTak City

Dakikalık otomobil kiralama platformu TikTak etrafa hassas yeni hizmetini kullanıma sundu. TikTak City ismindeki yeni hizmet ile birlikte TikTak’ta elektrikli otomobil kiralama devri başladı.

İstanbul’daki kullanıcılar TikTak City ile muhakkak İspark noktalarından elektrikli Renault Zoe araçları kiralayabilecek. Bir yandan çevreyi korurken başka yandan elektrikli araç kullanma tecrübesi elde edeceksiniz.

Dakika başına 1,59 TL

TikTak City’de Renault Zoe için dakika başına 1,59 TL olarak fiyatlandırma yapılacak. Her kiralamada 200 kilometreye kadarki kullanım için ek fiyat alınmıyor. Sadece dakika başına fiyatlandırma yapılıyor.

TikTak, kiralama acenteleriyle uğraşmadan pratik bir formda araç kiralama imkanı sunuyor. TikTak’ta otomobilleri dilediğiniz yerden alıp dilediğiniz yere bırakabiliyorsunuz. TikTak City’de ise muhakkak İspark noktalarından araç kiralayıp, bu noktalardan birine bırakmak gerekiyor.

Yeni hizmetleri TikTak City’yi pahalandıran TikTak Kurucusu Ersan Öztürk, “Hedefimiz, İstanbul’da gündelik hayatın değerli ulaşım tahlillerinden biri haline gelmek. Bu doğrultuda hem otomobil parkımızın genişlemesine hem de kent içi ulaşımda farklı modeldeki araç paylaşım usullerine yatırım yapacağız. Büyüme stratejimizde etrafa hassas elektrikli otomobiller önceliğimiz olacak.” dedi.

TikTak TikTak Kirala Seyahat ve Lokal Fiyatsız 37M

TikTak TIKTAK YENI KUŞAK ULASIM TAHLİLLERİ VE ARAC KIRALAMA ANONIM SIRKETI Seyahat Fiyatsız 94,1 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu