BilimTeknoloji

Tatil Budur kripto parası Bitexen’de ön satışta

Bugüne kadar Erzurumspor, Sakaryaspor, Çaykur Rize üzere pek çok taraftar tokeni ön satışa sunan Bitexen borsası Tatilbudur ekosistemi ile iş birliği yapıyor. TATIL tokeni bu hafta boyunca ön satış kısmında olacak. 

TATIL token ne kadar?

Tatil Token, Tatilbudur.com ekosistemi içerisinde kullanıcılarının sadakat programlarından faydalanmasını sağlayan blok zincir temelli bir varlık olacak. Tatil Token ile kullanıcılar birçok avantaja erişebilecek, Tatilbudur eserlerine erken ya da avantajlı formlarla sahip olabilecekler.

Ethereum ağı üzerinde ERC-20 standartlarında oluşturulan Tatil Token, beş yıllık bir dağılım planı ile hazırlandı ve düşük enflasyon kıymetine sahip bir hizmet tokeni olarak tasarlandı. Token iktisadı, tokenin finansal istikrarı ve kıymeti kaybetmemesi hedefiyle 2026 yılında son bulacak formda planlandı.

Tatil Token ile elde edilecek avantajlardan kimileri şu formda:

  •  Otellerde erken rezervasyon öncesinde ek indirimle ön satışa erişim hakkı, ayrıcalıklı indirimler ve eser bazlı indirimlerden yararlanma imkanı
  • Uçak bileti alımlarında hizmet bedeli indirimleri ve indirimli transfer hakları 
  • Konserlere özel etkinliklerde özel indirimler, iştirak limitlerinde öncelik, ayrıcalıklı erişim hakkı 

Ön satış programına toplamda 5000000 TATIL tokeni ayrıldı. Tokeni çabucak teslim almak isteyenler 50TRY ön satış fiyatını ödemek zorunda. 12 ay kilitli kalacak TATIL tokenler için ise 25TRY fiyat belirlenmiş. Ön satış sonrasında borsada listelenecek token ayrıyeten yakım programı da planlıyor. 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu