Mobil

Subway Surfers’ın devam oyunu MetroLand birinci kere AppGallery’de yayınlandı

2012 yılından bu yana taşınabilir platformda en tanınan oyunlar ortasında yer alan hatta tepeyi gören Subway Surfers‘ın devam oyunu olan MetroLand, birinci kez AppGallery’de yayınlandı. 3 Şubat’ta birinci olarak AppGallery’de yayınlanan MetroLand, şu anda Huawei modellerinde oynanılabilir. Başka platformlara ise ne vakit geleceği şimdi belirli değil.

Huawei NFC ile temassız ödemeler için Curve ile paydaşlık kurdu

2 hf. evvel eklendi

MetroLand birinci kere AppGallery’de!

Huawei‘nin uygulama platformu olan AppGallery, taşınabilir platformun en tanınan oyunu olan Subway Surfers’ın devam oyunu olan MetroLand‘i birinci sunan platform oldu. 3 Şubat’ta oyuncuların beğenisine sunulan MetroLand, özel olarak birinci kez Huawei’nin taşınabilir uygulama platformu AppGallery’de yayınlandı.

Oyuncuları genç ve enerjik kaşifler olmaya, atılgan olmaya, kaçmaya ve hatta makûs MegaCorp muhafızlarını geçmek için parkour yapmaya davet eden MetroLand, bir metropol ortamına sahip. Bir kentte geçen oyunda toplamda yedi farklı alan bulunuyor ve oyuncular ilerleme kaydettikçe yeni alanlar açılıyor. Tabi bu süreçte oyuncuların maceranın ve heyecanın doruklarına ulaşması amaçlanıyor. Oyun imalcisi Kiloo’nun CEO’su oyun hakkında şu açıklamada bulundu:

“Yıllar boyunca sonsuz koşu oyunları üzerinde çalışırken edindiğimiz tüm tecrübeleri topladık ve bunları eksiksiz bir halde casual koşu oyunumuzda birleştirdik. MetroLand tanıdık ve ilgi cazip, lakin yeniden de şaşırtan bükülmelere sahip. MetroLand, oyunun düşmanları MegaCorp’a karşı eğlenceli isyanlarında karizmatik genç kümemize katılacak kadar gözü pek olan herkes için yenilikler içeriyor.”

Huawei’nin Taşınabilir Hizmetler Lider Yardımcısı ise şu açıklamalarda bulundu:

“Oyunlar daha uzun yahut daha kısa, daha kolay yahut daha sıkıntı, karikatürize yahut gerçekçi olabilir. Lakin nihayetinde uygun oyunları başkalarından ayıran şey, cümbüş düzeyleridir. AppGallery editörlerinin kullanıcılarımız için piyasadaki en güzel oyunları seçmesine yönelik anahtar kriter de tam olarak budur. Bu mantığı göz önünde bulundurarak, tüm Android akıllı telefonlardaki tüm AppGallery kullanıcılarına, yeni kuşak sonsuz koşu oyunları cinsinin tacını elinde tutan fevkalâde Kiloo takımını sunmaktan son derece mutluyuz.”

Geçtiğimiz yıl dünyanın en büyük üçüncü uygulama mağazası olan AppGallery, Kiloo tarafından geliştirilen MetroLand’i birinci yayınlayan taşınabilir uygulama mağazası oldu. Şimdilik yalnızca AppGallery üzerinden Huawei kullanıcılarına sunulan Subway Surfers’ın devam oyunu MetroLand, ilerleyen vakitlerde öteki platformlarda da yayınlanacak. Ek olarak MetroLand’i AppGallery’den indirmek isterseniz buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Subway Surfers’ın devam oyunu MetroLand, AppGallery’de yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu