Oyun

Starfield temalı Xbox denetimcisi sızdırılmış olabilir

 
Bethesda tarafından oyunculara sunulacak açık dünya uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield temalı Xbox denetimci ayrıntıları sızdırıldı. Oyunu bekleyen ve beklentisi olan oyuncular için bu haber sevindirici gelebilir. Sızıntı imgeleri Çin temelli bir web sitesinde ortaya çıktı ve daha sonra Resetera ve Reddit üzere sitelerde paylaşıldı. Lakin bu imgenin gerçek olup olmadığı bilinmiyor
 
Kontrolcü gerçek mi değil mi bilemiyoruz
 
 
 
Çinli web sitesi aracılığıyla sızdırılan Starfield temalı Xbox denetimcisinin gerçek olup olmadığı şu anda araştırılıyor. Rastgele bir resmiyet kazanmadığı için bu denetimcinin fan üretimi mı yoksa gerçek bir tasarım mı olduğunu bilemiyoruz. Lakin kontrolcüye baktığımız vakit ilgi alımlı ayrıntılara ve manzaraya sahip olduğu aşikar.
 
Öte yandan geldiğimiz noktada 2023’ün birinci yarısı içerisinde çıkış yapması planlanan Starfield’ın 6 Eylül tarihine ertelendiğini biliyoruz. Oyun direktörü Todd Howard, oyunun eşsiz bir tecrübe sunacağını belirtiyor. Bakalım bizlere nasıl bir tecrübe sunacak, daima birlikte göreceğiz. 
 
İşte denetimci görseli
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu