Oyun

Space Engineers, PS4 ve PS5 konsollarına 11 Mayıs’ta beta olarak geliyor

 
Geliştirici Keen Software House, Space Engineers’ın PlayStation 5 ve PlayStation 4 sürümlerinin 11 Mayıs’ta beta olarak çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun standart sürümü 28,49 dolar, Ultimate sürüm ise 88,49 dolar fiyatında olacak.
 
Standart sürüm sırf temel oyunu içerirken, Ultimate Sürüm 150’den fazla yeni blok, 20’den fazla görünüm, 20’den fazla tabir ve daha fazlasını içerecek. Her iki sürümün ön siparişini veren kullanıcılar, indirilebilir içerik “Automatrons”u fiyatsız bir olarak elde edecek.
 
Uzay temalı üs inşa etme oyunu
 
 
 
Üs inşa etme hayatta kalma oyunu Space Engineers, Playstation 4 ve PS5 konsolları için piyasaya sürüldüğünde mevcut Xbox Series, Xbox One ve PC (Steam) sürümleriyle tam çapraz oynamayı destekleyecek. Çevrimiçi odaklı bu üretimde arkadaşlarınızı yanınıza çağırarak büyük bir seyahate çıkacaksınız.
 
Space Engineers, gerçekçi fizik motoruna sahip bir yapıyı bizlere aktarıyor. Oyundaki her şey birleştirilebiliyor, monte edilebiliyor, her bir obje hasar görebiliyor ve yok olabiliyor. Oyun, tek kişilik yahut çok oyunculu modlarda oynanabiliyor. 
 
Space Engineers PS4 – PS5 duyuru fragmanı 
 
 
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu