BilimTeknoloji

Shiba Inu, burger markasının maskotu oldu

Fast food restoranları, adeta tanınan göğüs kripto para ünitelerini kabul etme yarışına girdi. Bu kere İtalya’da bulunan fast food restoranı Welly’s, Shiba Inu (SHIB) topluluğu ile iştirak kurdu. Kelam konusu paydaşlığı Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama bir blog yazısında duyurdu. Bu paydaşlık ile birlikte Welly’s restoranında Shiba Inu ödeme aracı olarak kullanılabilecek.

Shiba Inu Artık Welly’s Restoranın Maskotu

Tanınan göğüs kripto para ünitesi Shiba Inu’nun Welly’s ile paydaşlığı Shiba Inu topluluğu için son derece kıymetli. Zira yapılan paydaşlık ile birlikte Shiba Inu takımı, birinci olarak gerçek hayatta insanlara ulaşmak ve Welly’s restoranını global olarak genişletmek istiyor.

Bunun yanında Welly’s, Shiba Inu’yu restoranın yeni maskotu yaptı. Ayrıyeten Welly’s restoran için yeni bir slogan da buldu. Tüm bunlar ile restoran şimdiden tam bir marka değişikliğine gitmiş oldu.

Kripto parası olanlar dikkat!

3 sa. evvel eklendi

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama ise paydaşlık ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Welly’s bir burger restoranı. Vejetaryen, vegan ve sağlıklı fast food seçeneklerine sahip olmanın ehemmiyetini anlıyoruz. Bu yüzden mağazamızın açılışıyla birlikte bu muhtaçlıkları karşılamak için daha fazla seçenek sunacağız”

Son olarak fast food restoran zinciri MrBeast Burger da geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın gönderisini retweet etmesi durumunda Dogecoin‘i kabul edeceğini söylemişti.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Shiba Inu ile İtalyan restoran Welly’s ortasında iş birliği!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu