Donanım

Samsung’un yeni The Frame TV’leri sanat yapıtlarını daha gerçekçi gösterecek

Samsung, ‘yaşam üslubu TV’ler’ olarak nitelendirdiği TV’lerini sinema, dizi üzere üretimlerin gösterilmesi haricinde mesken dekorasyonunun kıymetli bir kesimi olarak kullanılması için üretiyor. Şirket, yeni The Frame TV‘lerde yer verdiği teknolojilerle sanat yapıtlarını gerçek bir tabloda sergileniyormuş üzere görünmesini amaçlıyor.

The Frame TV’lerle daha gerçekçi sanat gösterimi

Samsung, 2022 The Frame TV’lerin sanat yapıtlarını kusursuz formda sergileyebilmesi ismine kimi iyileştirmelere sahip. Teknoloji devi, televizyonların gerçekçi bir dokuya sahip mat, yansıma önleyici bir ekranla geleceğini söylüyor. Panel, ortam aydınlatmasına nazaran kendi parlaklığını ve beyaz istikrarını ayarlayabiliyor.

Şirket yeni The Frame TV’ler hakkında: “The Frame, kabartmalı Mat Ekrana sahip parlama önleyici, düşük yansımalı panel teknolojisi sayesinde artık bir müzenin dışında en gerçekçi sanat izleme tecrübesini sunuyor. Ayrıyeten parmak izlerini ve lekeleri önleyerek kullanıcıların en sevdikleri sanat yapıtlarının keyfini harika şartlarda çıkarmasını sağlar.” sözlerine yer veriyor.

The Frame TV‘ler, 32inç ile 85inç ortasında değişen toplamda 7 farklı boyutta gelecek ve 4K HDR imajlar sunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu