Mobil

Samsung “Unpacked” aktifliğini Metaverse’te yayınlayacak

Samsung kısa mühlet evvel kendi Metaverse hizmeti olan My House’u tanıttı. Sanal mağaza, 1 aydan daha kısa bir müddette yaklaşık olarak 4 milyon kullanıcıyı ağırladı. Metaverse’te Decentraland’de mağaza açan teknoloji devinden sanal kainatla ilgili bir atak daha geldi.

Elektronik devi Samsung, yarın (9 Şubat) yapılacak olan “Unpacked” aktifliğiyle ilgili ayrıntılarını açıkladı. Yarın gerçekleşicek olan aktiflik Metaverse’de de kullanıcıların erişimine açık olacak. İşte detayları…

Samsung “Unpacked” aktifliği Metaverse’te de erişime açık olacak!

Samsung S22 ailesinin tanıtılması beklenilen “Unpacked” aktifliğinin duyurusu geçtiğimiz ay yapıldı. Samsung, resmi Twitter hesabından anket paylaştı. Çıkan anket sonuçlarına nazaran kullanıcılar düzenlenecek olan bu aktiflikten, kamera evrimi, yaratıcılık ve üretkenlik araçlarından büyük bir beklentide olduklarını belirtti.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kullanıcıların Metaverse Decentraland’de Samsung 837x isimli mağazasından da aktifliğe katılabileceğini duyurdu. Sanal mağaza New York Washington’daki mağazanın tam olarak bir yansıması. Decentraland tarihi için en büyük satın alımlarından biri olan bu sanal gerçeklik mağazası, tarihi bir aktifliği de mesken sahipliği yapacak.

Şirket, Gear VR‘ı piyasaya sürdüklerinde sanal gerçeklik için yatırım yapan sayılı şirketlerdendi. Bir VR başlığı için uygun fiyatlı olan bu eserlerini Aralık ayında emekli edeceğini açıklayan şirket, bununla ilgili bir gelişme olmadığını da belirtti.

Samsung’un yanı sıra mağaza olarak yatırım yapan şirketler ortasında, Walmart, Nike ve Disney’de var. Yarın gerçekleşecek aktifliğin duyurusu, “Tiger in The City” sloganıyla dünyanın dört bir tarafında yapıldı. Geçtiğimiz yıl üzere, şirketin bu yıl 2022 amiral gemisi serisinde, Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modellerini tanıtması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu