Donanım

Samsung, portatif projektörü The Freestyle’ı duyurdu

Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas kentinde gerçekleştirilen CES 2022 aktifliği tüm süratiyle devam ediyor. Aktiflikte bir sunum gerçekleştiren Samsung, The Freestyle isimli portatif ve akıllı televizyon özellikli projeksiyon aygıtını duyurdu. Samsung, bu yeni aygıtın bilhassa Z ve Y nesline hitap ettiğini belirtiyor.

The Freestyle, yalnızca 830 gram yükünde

Samsung, CES 2022 etkinliğinde alanında bir birinci olma özelliği taşıyan ve taşınabilirliği ile bir ihtilal yapması beklenen The Freestyle isimli yeni projeksiyon aygıtını duyurdu. Güney Koreli teknoloji devi, bu yeni aygıtla birlikte müşterilerinin seyahat ettikleri her yere görüntü ve ses içeriklerini taşıyabilmelerini sağlayacak.

The Freetyle’ın tasarım kademesinde hedeflenen; akıllı hoparlör, projeksion aygıtı ve ortam ışıklandırması özelliklerinin tamamını tek bir potada eritebilmek olarak göze çarpıyor.

Samsung, bu yeni aygıtın yalnızca 830 gram yükünde olduğunu ve rastgele bir düz tabanı çarçabuk ekrana çevirebileceğini açıkladı. Muadili projektörlerin tersine, Freestyle ile birlikte toplamda 180 derecelik bir dönüş açısı vadediliyor ve bu sayede yüksek çözünürlüklü görüntüler çarçabuk izlenebiliyor.

Samsung, Freestyle ile birlikte otomatik trepezoid ve otomatik oranlama özellikleriyle birlikte gelecek. Bu sayede, aygıtın ekranı rastgele bir açıyla ve rastgele bir yüzeye yansıtıldığında harika orantıyı yakalayabilecek formda kendini ayarlayacak. The Freestyle, toplamda 100 inç boyutuna kadar, rastgele bir açıda ve yüzeyde kristal netliğinde imaj yansıtma vaadiyle geliyor. USB-PD ve 50W/20V yahut üzeri çıkışları destekleyen aygıt, yedek batarya takviyesine de sahip olacak.

Çok yakın bir müddet içerisinde ön siparişe açılacak olan Freestyle projeksiyonun fiyatı şimdi belirli değil. Pekala sizler bu eser hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu