Mobil

Samsung Galaxy Tab S8’in özellikleri ortaya çıktı!

Samsung, tablet pazarına tekrar süratli bir giriş yapmayı planlıyor. Şirket, 9 Şubat’ta yapacağı Unpacked etkinliğinde Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Tab S8 Ultra olmak üzere üç yeni modelini pazara sürecek. Tanıtım tarihi yaklaşan üst sınıf ailenin özellikleri de netleşti. Pekala bu özellikler nelerdir, daima birlikte göz atalım…

Samsung Galaxy Tab S8 özellikleri

Üç modeliden oluşan seride, Samsung Galaxy Tab S8 ve Tab S8 Plus birtakım özellikleri paylaşıyorlar. Standart Tab S8, 11 inç ekran büyüklüğünde ve S Pen takviyesiyle geliyor. Gücünü Snapdragon 8 Gen 1 SoC işlemcisinden alacak tablet, 8.0000 mAh pil takviyesine sahip. Galaxy Tab S8, 8GB RAM ve 256GB depolama sağlayacak. Kamera olarak 13 Megapiksel ana ve 12 Megapiksel ikinci kameraya sahip tabletin bir 12 Megapiksel öz çekim kamerası olacak.

Samsung Galaxy Tab 8 Plus’ın teknik özellikleri

Samsung Galaxy Tab 8 Plus, 12.4 inç ekran büyüklüğünde olacak. 10.090 mAh pil kapasitesine sahip aygıt, gücünü Snapdragon 8 Gen 1 SoC işlemcisinden alacak. Yeniden 13 Megapiksel ana ve 6 Megapiksel ikinci kamerası bulunan tabletin bir de 12 Megapiksel özçekim kamerası bulunacak. Eserin yeniden standart modelde de olduğu üzere S Pen dayanaklı olacak.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra teknik özellikleri

Teknik özellikleri ve dizaynıyla Galaxy Tab S8 Ultra, yeni ailenin en düzgünü olacak. Donanımı ve ekranından yola çıkarak akıllı aygıtın MacBook Pro’ya rakip olacak. Tablet, ince çerçevesi ve çentikli dizaynıyla 14.6 inç ekran büyüklüğünde ve 120Hz ekran tazeleme suratına sahip. Muhteşem AMOLED ekranlı eser, 16 GB RAM ve 512GB depolama alanı sağlıyor. Tabletin pil dayanağı ise 11.200 mAh düzeyinde olacak.

Güçlü özellikleriyle karşımıza çıkan Galaxy Tab S8 ailesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce rakiplerine fark atacak mı? Niyetlerinizi yorum yapmayı unutmayın….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu