Mobil

Samsung Galaxy S22+’ın görselleri ve kimi özellikleri sızdırıldı!

Son günlerde Galaxy S22 ailesi ile gündeme gelen Samsung, yeni modellerini çok yakında tanıtacak lakin tanıtıma kısa bir mühlet kala Galaxy S22 modelleri özelliklerini bir bir ortaya döküyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde tüm Galaxy S22 modellerinin Gorilla Glass Victus+ ile birlikte geleceği ortaya çıkmıştı. Artık ise Galaxy S22+’ın özellikleri ve görselleri paylaşıldı. Gelin Samsung Galaxy S22+‘ın tüm ayrıntılarına göz atalım.

Samsung Galaxy S22+’ın özellikleri!

Bugün gelen sızıntılar Galaxy S22+‘ın olası tüm özelliklerini ortaya döktü. Isha Agarwal tarafından paylaşılan görseller argümana nazaran S22+’ın gerçek görünüşünü ortaya koyuyor. Görsellere baktığımızda S21+’a benzeri bir dizaynla gelecek olan Galaxy S22+ ön ve art tarafından bakılığında pek şık ve sade gözüküyor.

Tekrar imajlarla birlikte birtakım özelliklerini de gizleyemeyen Galaxy S22+, söylentilere nazaran art kısmında 50MP‘lik bir ultra geniş açılı kamera taşıyacak. Öte yandan içerisinde 4500mAh’lik bir pil taşıması beklenilen S22+, 45W USB-C süratli şarj takviyesi sunacak. Muhtemelen 1750 nit azamî parlaklık sunabilen bir ekran ile gelecek olan Galaxy S22+, 195 gram yüke sahip olacak.

Genel olarak baktığımızda S22 ailesi kullanıcıların beklentisini karşılayacak özelliklere sahip üzere duruyorlar. Şimdilik aygıtların fiyatları ve çıkış tarihleri belirli değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu