Mobil

Samsung Galaxy S22 ve S22 Ultra’nın tasarım ayrıntıları sızdırıldı

Galaxy S22 serisini piyasaya sürmeye hazırlanan Samsung, yakında düzenlenecek yeni aktiflikte amiral gemisi chazlarını duyuracak. Etkinliğe az bir müddet kala Galaxy S22, S22 Ultra’nın tasarım ve renk ayrıntıları sızdırıldı.

Üst modelde kamera tasarımı değişiyor

Bizlere net bir bakış sunacak render imajlarına nazaran serinin üst modeli Galaxy S22 Ultra, Bordo, Yeşil, Phantom siyah ve beyaz olmak üzere dört renk seçeneğine sahip olacak. Bununla birlikte metal bir çerçeve ile gelecek yeni telefonun, sağ tarafında güç düğmesi ve ses açma kapama tuşları yer alacak.

Daha evvelki sızıntılara kıyasla dikdörtgen köşeler yerine kavisli kenarlara sahip olan yeni amiral gemisi, ön panel ile birleşen ayrılmış bir kamera çıkıntısına sahip olmayacak ve S Pen kalemi için özel bir yuva ile gelecek.  

Yeşil, Pembe altın, Phantom siyah ve beyaz renk seçenekleri ile gelecek S22 modeli ise, bir evvelki kuşakta gördüğümüz kamera kısmı dizaynını devam ettirecek. Bununla birlikte üçlü bir kamera sistemi ile gelecek yeni telefonun, sağ tarafında güç tuşu ve ses açma kapama tuşları yer alacak.

Her iki aygıtın da sunulan bölgeye nazaran Exynos 2200 yahut Snapdragon 8 Gen 1 yonga setlerinden güç alması planlanırken, S22 Ultra’nın iPhone 13 Pro ile rekabet edebilmek için 1 TB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu