Mobil

Samsung Galaxy S22 Serisinin Ne Vakit Raflarda Olacağı Muhakkak Oldu!

Samsung, Galaxy S22 serisini duyuracağı Unpacked 2022 aktifliğini Şubat ayında düzenlemeyi planlıyor üzere görünüyor. Bir Samsung Electronic yetkilisi, Güney Kore’nin Digital Daily gazetesine şunları söyledi: “Aktifliğin 8 Şubat’ta gerçekleştirileceğini onayladık ve Ocak sonunda gönderilecek davetiyelerin zamanlamasını tartışıyoruz.

Yetkiliye nazaran, aktiflik 8 Şubat’ta gerçekleşecek ve ön siparişler 9 Şubat’ta başlayacak. Telefonların 24 Şubat’ta raflarda olması planlanıyor.

Son sızıntılara nazaran Samsung Galaxy S22 serisi, pazara bağlı olarak AMD’nin RDNA 2 tabanlı GPU’su ile Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yahut Exynos 2200 yongasına sahip olacak. Bununla birlikte, aygıtlarda “Üstün Şeffaf Lens” ismi verilen bir özellik bulunacak.

Ayrıyeten yeni aygıtlarda 5.000 mAh’ye kadar pil, S-Pen takviyesi, Ultra model için daha süratli 45W şarj ve daha fazlası yer alacak. Samsung Galaxy S22 ve S22+’ın bej, siyah, yeşil, gri, açık mavi, altın ve beyaz renk seçenekleriyle, S22 Ultra’nın ise siyah, koyu kırmızı, yeşil ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu