Mobil

Samsung Galaxy S22 serisinin lansman tarihi aşikâr oldu

Counterpoint Research raporuna nazaran yüzde 20’lik pazar hissesi ile dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi pozisyonunda bulunan Samsung, şu sıralar yakında kullanıcıların beğenisine sunulması beklenen Galaxy S22 serisi ile gündemde. Son olarak akıllı telefonların lansman tarihi aşikâr oldu.

Galaxy S22 serisinin lansman tarihi sızdırıldı

Bildiğiniz üzere çıkışı adeta yılan öyküsüne dönen Galaxy S21 FE’nin tanıtımı için Galaxy S22 serisinin lansman tarihinde birtakım değişiklikler yapılmıştı. Lakin kesin tarih hiçbir vakit açıklanmamıştı. Bugüne kadar ortaya çıkan savlar ve raporlar ise serinin şubat ayında vitrine çıkacağı istikametindeydi.

Kısa müddet evvel Samsung’a yakınlığıyla bilinen DDaily, Galaxy S22 serisinin net lansman tarihini sızdırdı. Buna nazaran akıllı telefonlar 8 Şubat 2022’de tanıtılacak, 9 Şubat 2022’de ön siparişlere açılacak ve 24 Şubat’tan itibariyle de genel satışa sunulacak.

Alışılmış şu an için Samsung’dan husus ile ilgili rastgele bir açıklama gelmediğini belirtelim. Lakin DDaily‘nin savının daha evvelki sızıntılar ve raporlarla büyük ölçüde uyuştuğunu belirtelim. Bu doğrultuda Galaxy S22 serisinin 8 Şubat tarihinde düzenlenecek aktiflikte kullanıcıların beğenisine sunulacağını ve kısa bir mühlet sonra da global pazarlardaki kullanıcılarla buluşmaya başlaması kuvvetle olası.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S22 serisinin dizaynlarını gözler önüne seren maketleri de sızdırıldı. Buna nazaran serinin Ultra modeli Galaxy Note telefonlarına benzeri biçimde köşeli tasarım ve beşli kamera kurulumuyla, standart ve Plus modelleri ise Galaxy S21 serisine benzeri halde kompakt ve üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Öte yandan tahminen de en çok merak edilen bahislerden biri olan Ultra modelinin isminin Note olarak değişeceği tezleri ile ilgili de şimdi kesin bir bilgi gelmedi.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy S22 serisi, tez edildiği üzere 8 Şubat 2022’de tanıtılabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu