Mobil

Samsung Galaxy S22 serisinin fiyatı aşikâr oldu!

Samsung, merakla beklenen Galaxy S22 serisini, 9 Şubat‘ta yapılacak Unpacked etkinliğinde tanıtacak. Lakin bu tarih öncesinde telefonlar sızıntılarla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu nedenle Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra olmak üzere üç modelden oluşması beklenen seriden daima yeni bilgiler geliyor.

Aygıtların özellikleri geçtiğimiz günlerde tam olarak netleşmişti. Tanıtılmasına yalnızca günler kala ise fiyatları ortaya çıktı. Farklı pazarlarda işlemci bakımından değişkenlik gösterecek telefonların fiyat etiketleri nasıl olacak? Daima birlikte göz atalım.

Galaxy S22 serisinin fiyatı ne olacak?

Amiral gemisi telefonlar özellikleriyle adeta bir teknoloji olağanüstüsü olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek tazeleme suratına sahip son teknoloji ekranlar, ışık suratında şarj eden bataryalar ve adeta geceyi gündüze çeviren kameralar. Lakin bu yeteneklerle gelen bir telefona sahip olmanın bir bedeli var. Son olarak Samsung Galaxy S22 ailesinin fiyatlarının ise şu halde olacağı sızdırıldı:

  • Samsung Galaxy S22 modeli: 799 dolar (10.745,99 Türk Lirası + vergiler)
  • Samsung Galaxy S22 Plus modeli: 999 dolar (13.433,75 Türk Lirası + vergiler)
  • Samsung Galaxy S22 Ultra modeli: 1.199 dolar ( 16.120,91 Türk Lirası + vergiler)

Fiyat savlarının yanında bir de akıllı telefonların çıkış tarihi ve ön siparişi için sızıntı haberleri ortaya atıldı. Samsung’un yapacağı 9 Şubat etkinliğinden sonra telefonların ön siparişe açılacak. Galaxy S22 Ultra 25 Şubat‘ta, S22 ve S22 Plus ise 11 Mart‘tan sonra gönderilecek.

Galaxy S22 serisi özellikleri ve daha fazlaya bilgiye ulaşmak için YouTube kanalımızdaki görüntümüzü izleyebilirsiniz.

Siz merakla beklenen Galaxy S22 ailesi için ne düşünüyorsunuz? Sizce telefonlar bu fiyatları hak ediyor mu? Niyetlerinizi yorum yapabilir ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu