Mobil

Samsung Galaxy S22 serisi ve Tab S8 serisi birlikte tanıtılabilir

Son günlerde Samsung‘un en çok konuşulan modellerini içerisinde barındıran Galaxy S22 serisi ve Galaxy Tab S8 serisi artık neredeyse tüm özellikleri ile karşımızda. İki seri için de kesin bir lansman tarihi bulunmazken, S22’nin çok yakın bir tarihte tanıtılacağı tarafında tezler vardı. Bugün gelen sızıntılar S22 ve Tab S8 serilerinin lansman tarihlerini ortaya koyuyor.

Galaxy S22 serisi ve Galaxy Tab S8 serisi birlikte tanıtılabilir

Bildiğiniz üzere Samsung bu yıl en yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerini tanıtacak. Tıpkı vakitte yeni tablet modelleriyle de karşımıza çıkacak olan Samsung şimdiden en çok konuşulan markalar ortasında. Samsung tarafında emniyetli sızıntılar ortaya koyan Max Jambor, Samsung’un en yeni tablet ve akıllı telefon modelleri hakkında bir sızıntı yaptı.

Max Jambor Galaxy Tab S8 serisi ve Galaxy S22 serisinin katiyetle birlikte tanıtılacağını duyurdu. 8 Şubat üzere yakın bir tarihte Samsung Galaxy S22 serisini tanıtması beklenilen Samsung’un, devasa bir aktiflikle Galaxy Tab S8 modellerini de tanıtacağını söyledi. Yani muhtemelen Şubat ayında S22 ve Tab S8 serilerinin de tanıtılacağı bir Galaxy Unpacked aktifliği olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu