Mobil

Samsung Galaxy A53 5G’nin tasarımı resmi görsellerle ortaya çıktı

Samsung‘un yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy A53’ün tanıtımına çok az bir müddet kaldı. Günlerdir hakkında birçok sızıntı aldığımız Galaxy A53 5G, bugün resmi manzaralarıyla karşımıza çıktı. Samsung Galaxy A53’ün özelliklerini de paylaşan bir internet sitesi, bugün aygıtın resmi görsellerini de ortaya koydu.

Samsung Galaxy A53 5G’nin birtakım özellikleri katılaştı

2 gün evvel eklendi

Samsung Galaxy A53’ün resmi görselleri ortaya çıktı

Önümüzdeki günlerde S22 ailesini tanıtacak olan Samsung, muhtemelen akabinde Samsung Galaxy A53 5G ile karşımızda olacak. Fakat daha tanıtılmadan birçok özelliği ile ortaya çıkan A53, bugün de dizaynını ortaya koyuyor. Resmi olduğu tez edilen görsellere nazaran art tarafında dörtlü kamera kurulumunu taşıyacak olan Galaxy A53, A52’ye nitekim benzeyen bir tasarım ile geliyor.

Kamera kümesinin içerisinde bir de led flaşa yer veren aygıt, kasanın altında bir Samsung yazısı taşıyor. Sağ tarafında güç tuşu ve ses denetim tuşlarını taşıyan Galaxy A53, sol tarafında muhtemelen SIM kart yuvası taşıyor. Ön taraftan baktığımızda ince sayılabilecek bir çerçeve ile gelen aygıt, ekranın üst kısmında bir selfie kamerasına yer veriyor.

Tekrar birebir sızıntıyı yapan siteye nazaran 120Hz yenileme suratına sahip 6,5 inç büyüklüğünde FHD+ AMOLED bir ekranla gelmesi beklenilen Samsung Galaxy A53‘ün ön tarafında 32MP’lik bir selfie kamerasına sahip olduğu söyleniliyor. 64MP + 12MP + 5MP + 5MP olmak üzere dörtlü art kamera heyetimi ile gelecek olan aygıt, performansını Exynos 1200’den alacak. 5000mAh’lik bir bataryayla gelecek olan A53 bu bataryayı 25W süratli şarj dayanağı ile dolduracak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy A53 5G’nin tasarımı resmi görsellerle ortaya çıktı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu