Oyun

Resident Evil 4 Remake satışları dört milyonu aştı!

 
Capcom, endişe odaklı aksiyon macera oyunu Resident Evil 4’ün tekrar imal sürümünün dünya çapında dört milyonu aştığını duyurdu. Oyunun daha evvel piyasaya sürüldükten sonraki birinci iki gün içinde üç milyon adet sattığı bildirilmişti. Bu da 26 Mart’tan sonra bir milyon adetin daha satıldığı manasına geliyor.
 
Resident Evil 4 remake 24 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve  Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
Yeniden üretim sürümü satmaya ve oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Resident Evil 4 remake, 2005 yılında yayınlanan yepyeni oyunun tekrar üretim sürümü olarak karşımıza çıkıyor. 2023 sürümünde öyküyü elden geçiriliyor ve oyun tecrübesi üst seviye teknolojilerle bir arada güzelleştiriliyor. Hem serinin hayranlarına hem de yeni gelen oyunculara hitap eden bu sürüm Capcom’un tescilli RE ENGINE’ın oyun motoruyla geliştirildi.
 
En son grafik teknolojisi tarafından desteklenen ve ilgi alımlı görselliğe sahip olan bu yeni sürüm oyuncular tarafından çok oynanmaya devam ediyor. Hem medya tarafından hem de oyuncular tarafından büyük övgüler alan üretim çıktığı birinci iki gün içinde dünya çapında satışı 3 milyon satışı aştı. 
 
Oyunun Steam (PC) fiyatı 887,29 TL, Playstation store (PS4 – PS5) fiyatı 699,00 TL, Microsoft store (Xbox Series X|S) fiyatı ise 657,53 TL. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu