Oyun

Rekabetçi nişancı oyunu Hunt: Showdown için yeni güncelleme yayınlandı

 
Crytek tarafından biz oyun severlere sunulan ve oyuncular tarafından beğenilen açık dünya rekabetçi birinci şahıs nişancı oyunu Hunt: Showdown için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Yayınlanan yeni güncellemede oyuna birçok yenilik ve içerik dahil ediliyor.
 
Hunt: Showdown içerik almaya devam ediyor
 
 
 
Rekabeti üst düzeyde yaşayacağımız Hunt: Showdown’da yapacağımız her bir atılım çok kıymet arz ediyor. Hayatta kalmanın anahtarının sizde gizli olduğu oyun içerisinde silahınızı kuşanıp rekabete gerçek yol alabiliyorsunuz. 2019 yılında çıkış yapan oyun desteklenmeye devam ediliyor ve şu anda yeni güncelleme yayınlanmış durumda.
 
Peki bu güncelleme neleri içeriyor. İşte güncellemede öne çıkanlar:
 
– Yeni eğitim modu oyuna dahil edildi: Temel öğretici ve gelişmiş öğretici seçenekleriyle oyuna giriş yapabilirsiniz.
– Cephane sistemi büsbütün yenilendi ve artık ekipmanları seçmek daha kolay olacak.
– Oyun içerisindeki sesler uygunlaştırıldı. Bilhassa ahşap iç yerlerdeki ses düzeyleri ayarlandı. Öte yandan teneke kutular ve çöp yığınları ortasına çömelirseniz yakındaki düşmanlar tarafından duyulabilirsiniz.
– Rekabetçi oyunlarda bildiğiniz üzere Peek durumu hayli ehemmiyet arz ediyor. Bu güncellemede bu durumu düzenleyen bir değişiklik bulunuyor. Değişikliği aşağıdaki görselden görebilirsiniz.
 
 
 
– Oyuna yeni iki efsanevi karakter dahil oldu
– Yeni vazife kısımları eklendi
– Silah dengeleme değişiklikleri yapıldı
– Öte yandan takım, bilhassa Avrupa ve Asya sunucularındaki kimi bireylerin yüksek ping ve paket kaybı yaşadıklarının farkında olduğunu açıkladı. Bu durumun en kısa müddette çözüleceğinin de altını çizdi.
 
Bu değişiklikler dışında oyunun uzun bir güncelleme listesi bulunuyor. Tüm yeniliklere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu