Mobil

Realme’nin yeni akıllı telefon modeli 18W süratli şarj ile geliyor

Son vakitlerin yükselen markalarından birisi olan Realme, yeni modeli ile FCC’de görüldü. Önümüzdeki haftalarda yeni Realme C modelleri ve Realme 9 serisi ile karşımıza çıkması beklenilen şirket, RMX3513 model numaralı yeni modeli ile FCC listelerinde göründü.

Realme’nin yeni modeli 5000mAh batarya ile geliyor

Realme‘nin şimdi sertifika kademesindeki yeni modeli RMX3513 FCC’de 18W süratli şarj dayanağıyla kendisini gösterdi. Realme’nin amiral gemisi modellerinde daha yüksek Watt kıymetleri sunduğunu biliyoruz. Bu nedenle RMX3513 model numaralı aygıtın Realme C serisine ilişkin olması beklenen.

Öte yandan 5000mAh‘lik bir batarya taşıdığı da öğrenilen aygıt, pil tarafında sorun yaratmayacak üzere duruyor.Öte yandan çift SIM 4G ve Type-C üzere özellikler de sunduğu belirtilen RMX3513 model numaralı aygıtın Android 11 dayanaklı Realme UI işletim sistemine sahip olduğu da gelen bilgiler ortasında.

Realme‘nin yeni modeli RMX3513 görünüşe nazaran alt-orta segmente hitap eden bir model olacak. Dediğimiz üzere muhtemelen Realme C serisinden bir aygıt olan RMX3513’ün 60Hz yenileme suratına sahip HD+ ekran ile gelmesi bekleniliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme’nin yeni akıllı telefon modeli 18W süratli şarj ile geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu