Mobil

Realme’nin 150W süratli şarj takviyeli yeni telefonu Oppo’nun 160W’lık adaptörünü kullanacak

Yüksek özellikleri ve uygun fiyatları ile bilinen Realme modelleri, ortalarına çok yüksek süratli şarj kıymetlerine sahip yeni bir modeli daha katıyor. Piyasada şu anda en süratli şarj olan modellerde 120W süratli şarj takviyesi bulunuyor. Lakin Realme, 150W süratli şarj dayanaklı modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Oppo Find X5 Lite’ın tüm özellikleri ve görselleri ortaya çıktı

4 gün evvel eklendi

Realme’nin 150W süratli şarj dayanaklı yeni modeli geliyor

Süratli şarj takviyeli aygıtlar artık günümüzde birbirleri ile yarışıyor. Firmalar daha büyük boyutlu bataryaları daha kısa müddetlerde şarj etmek için uğraşıyor. Realme de bu alanda başarılı olan isimlerden birisi. Hatırlarsanız 67W süratli şarj takviyeli Realme 7 Pro tam 34 dakikada şarj oluyordu. Lakin artık 150W süratli şarj takviyeli bir Realme modeli geliyor.

Piyasada şu anda 120W süratli şarj dayanaklı aygıtlar bulunuyor. 5000mAh dolaylarında bir bataryayı yaklaşık 20 dakika üzere bir müddette doldurabilen bu 120W’lık adaptörler görünüşe nazaran Oppo‘nun 160W’lık adaptörüne yenilecek. Realme’nin yeni akıllı telefon modeli söylentilere nazaran 150W süratli şarj takviyesi ile gelecek. Yeniden sızıntılara nazaran Oppo tarafından geliştirilen 160W’lık bir adaptör ile şarj olacak olan aygıt %100 şarj oranına yaklaşık 15 dakikada ulaşacak. Hem bataryanın büyük olması hem de süratli şarj olması piyasada dikkat cazip olacak. Tabi Xiaomi daha evvel bahsettiği 200W süratli şarj dayanaklı yeni modelini piyasaya sürmezse. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme’nin yeni 150W süratli şarj takviyeli akıllı telefonu geliyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu