Mobil

Realme 9 Pro ve 9 Pro Plus’ın lansman tarihi ortaya çıktı

Realme‘nin Şubat ayında tanıtacağı modelleri Realme 9 Pro ve 9 Pro+ için tarih belirli oldu. Bir müddettir konuşulan modeller ortasında yer alan Realme 9 Pro ve 9 Pro+ için nihayet tarih muhakkak oldu. Bugün gelen sızıntılar Realme‘nin yeni modellerini tanıtacağı tarihi ortaya çıkardı. İşte Realme’nin yeni modellerini tanıtacağı tarih.

Realme 9 Pro ve 9 Pro Plus 15 Şubat’ta geliyor

Realme‘nin yeni modelleri olan Realme 9 Pro ve Realme 9 Pro+ Şubat ayında tanıtılacaktı. Fakat kesin tarih açıklanmamıştı. Bugün gelen sızıntılar iki aygıtın da lansman tarihini ortaya çıkardı. Realme tarafından hazırlanan görsele nazaran 15 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan bir lansmanla tanıtılacak olan Realme 9 Pro ve 9 Pro+ tüm özellikleri ile karşımızda olacak. Lakin lansmana daha iki hafta olduğunu göz önünde bulundurursak aygıtların özellikleri o güne kadar zımnî kalmayabilir diyebiliriz.

Öte yandan şimdiye kadar gelen sızıntılar Realme 9 Pro‘nun Snapdragon 695, 33W süratli şarj dayanağı ve 5000mAh batarya üzere özelliklere sahip olacağını söylüyor. Realme 9 Pro+ ise sızıntılara nazaran MediaTek Dimensity 9204500mAh batarya, 65W süratli şarj dayanağı ve 6,43 inç ekran üzere özelliklere sahip olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme 9 Pro ve 9 Pro Plus’ın lansman tarihi ortaya çıktı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu