Teknoloji

PS5’in yarış oyunu Gran Turismo 7’den yeni bir oynanış görüntüsü geldi

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Polyphony Digital‘in yaptığı PlayStation markasının en popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7‘den yeni bir görüntü geldi.

Gran Turismo 7, 4 Mart 2022’de çıkış yapacak. Oyun, daha evvel de açıklandığı gibi PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Oyunun Türkçe lisan takviyesi ile çıkış yapacağını da belirtelim. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Gran Turismo 7 Oynanış Görüntüsü

İster bir turnuva yarışçısı olun, ister bir koleksiyoncu, modifikasyon ustası, dizayncı ya da fotoğrafçı; hayranların severek oynadığı GT Senaryo, Arcade ve Sürüş Okulu üzere süper oyun modlarıyla çizginizi bulun.

Efsanevi GT Simülasyon Modu’nun geri dönüşüyle yeni arabalar ve uğraşlar açarak araba alın, modifiye edin, satın ve şöhretinize şöhret katın. Öbür oyuncularla kıyasıya rekabet etmek için GT Sport Modu’nda yarışın ve sürüş maharetlerinizi sınayın.

Gran Turismo 7, birinci andan itibaren erişime açık olan Brand Central ve İkinci El Araba Satıcısı’ndaki 420’den fazla arabayla hem şık klasikleri ve hem de son model üstün arabaları eşsiz ayrıntılarla siz oyunculara sunuyor. Dinamik hava şartlarına sahip, ortalarında GT tarihinin klasik parkurlarının da bulunduğu 90’ın üstünde pistte her araba farklı bir sürüş deneyimi ve hissi sunuyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu