Teknoloji

PS5’in beklenen oyunu Horizon Forbidden West’ten yeni bir oynanış görüntüsü geldi

Yayıncılığını Sony’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Guerilla Games‘in yaptığı PlayStation’ın kıymetli oyunu Horizon Zero Dawn‘ın devamı Horizon Forbidden West’ten yeni bir görüntü paylaşıldı.

Dying Light 2 – inceleme

1 gün evvel eklendi

Paylaşılan görüntüde oyunun içerisinde bulabileceğimiz meydan okumalar tanıtılıyor diyebiliriz. Bu sayede de oyundan yeni oynanış manzaraları görebiliyoruz. Görsel manada âlâ durduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Horizon Forbiden West, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 18 Şubat 2022’de çıkış yapacak. Oyun çıkışında Türkçe altyazı dayanağına sahip olacak. Bahsi geçen yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Horizon Forbidden West Yeni Görüntü

Diyar can çekişiyor. Yeni korkutucu makineler hudutlarında dolaşırken, şiddetli fırtınalar ve durdurulamaz bir yıkım insanlığın darmadağın olmuş kalıntılarını mahvediyor. Dünya üzerindeki ömür süratle yok olmaya gerçek gidiyor. Kimse de nedenini bilmiyor.

Bu tehditlerin ardındaki sırları çözüp, dünyaya sistem ve dengeyi tekrar getirmek Aloy’un elinde. Yol boyunca eski dostlarıyla tekrar bir ortaya gelmeli, savaşan yeni kümelerle ittifak kurmalı ve geçmişin mirasını çözmeli. Bu sırada yenilmez üzere görünen yeni bir düşmanın da bir adım önünde olmaya çalışıyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Horizon Forbidden West’ten yeni bir oynanış görüntüsü geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu