Oyun

Pokemon Go geliştiricisi Niantic yeni bir Monster Hunter oyunu yapıyor

 
Capcom ve Pokemon Go geliştiricisi Niantic, Monster Hunter dünyasına dayalı yeni bir taşınabilir oyun için bir ortaya geliyor. Eylül ayında çıkması planlanan Monster Hunter Now isimli yeni oyun Capcom’ın belirttiğine nazaran geniş bir yaratık avlanma tecrübesi sunacak.
 
Oyun Pokemon Go ile benzerlik gösterecek
 
 
 
Pokemon Go’da olduğu üzere yeni Monster Hunter oyunu oyunculara gerçek bir tecrübe sunacak. Oyuncular bu kapsamda etraflarını keşfetmeleri için pozisyonlarını etkin hale getirebilecek ve artırılmış gerçeklik teknolojisi ile bir arada gerçek dünyada çeşitli pozisyonlara hakikat yürüyebilecek.
 
Monster Hunter Now oyununda oyuncular avcı rolünü üstlenecek ve gerçek dünyada ortaya çıkan canavarları avlayabilecek. Her yaratığın kendine ilişkin görünümü ve gücü bulunacak. Tekrar oyuncular bu canavarları avlamak için öbür oyuncularla ekip oluşturabilecek ve ayrıyeten uygulama kapalıyken bile boş vakitlerinde canavar avlama özelliği etkin hale getirebilecek.
 
Monster Hunter Now’ın Eylül 2023’te piyasaya sürülmesi planlansa da kapalı betası 25 Nisan’da başlayacak. Oyuncular bu betaya oyunun resmi web sitesinden kaydolabilir.
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu