Teknoloji

PlayStation’ın beklenen oyunu Horizon Forbidden West’ten sinematik fragman geldi

Yayıncılığını Sony’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Guerilla Games‘in yaptığı PlayStation’ın kıymetli oyunu Horizon Zero Dawn‘ın devamı Horizon Forbidden West’ten yeni bir fragman paylaşıldı.

Uncharted sineması nasıl olmuş?

2 sa. evvel eklendi

Fragman sinematik üslupta hazırlanmış bir fragman ve mutlaka etkileyici durduğunu söyleyelim. Horizon Forbiden West, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 18 Şubat 2022’de çıkış yapacak. Oyun çıkışında Türkçe altyazı takviyesine sahip olacak. Bahsi geçen yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Horizon Forbidden West Sinematik Fragman

Diyar can çekişiyor. Yeni korkutucu makineler sınırlarında dolaşırken, şiddetli fırtınalar ve durdurulamaz bir yıkım insanlığın darmadağın olmuş kalıntılarını mahvediyor. Dünya üzerindeki hayat süratle yok olmaya hakikat gidiyor. Kimse de nedenini bilmiyor.

Bu tehditlerin gerisindeki sırları çözüp, dünyaya nizam ve dengeyi yine getirmek Aloy’un elinde. Yol boyunca eski dostlarıyla yine bir ortaya gelmeli, savaşan yeni kümelerle ittifak kurmalı ve geçmişin mirasını çözmeli. Bu sırada yenilmez üzere görünen yeni bir düşmanın da bir adım önünde olmaya çalışıyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Horizon Forbidden West’ten sinematik fragman geldi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu