Oyun

Platform mcaera oyunu Paperman: Adventure Delivered duyuruldu

 
Yayıncı Mindscape ve geliştirici Secret Item Games, Eylül ayında çıkış yapacak üç boyutlu platform macera oyunu Paperman: Adventure Delivered’ı duyurdu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun çıkış gününde PlayStation 5 ve Switch için fizikî bir sürüm de mevcut olacak.
 
Renkli sanat tarzına sahip platform oyunu
 
 
3D platform oyunu Paperman: Adventure Delivered içerisinde biz oyuncular olarak kaybolan postayı bulmaya ve aç gözlü ejderhayı yenmeye çalışacağız. Renkli bir dünyayı keşfedeceğimiz oyun içerisinde dört farklı posta taşıyıcısından biri olarak oynayacağız. Her bir postacının kendine mahsus eşsiz yetenekleri yer alacak ve yeni yeteneklerin kilidini açmak için de karakterleri değiştirebileceğiz.
 
Oyunda yer alan bir postacı olan Paperman, mektupları mermi olarak fırlatabiliyor ve kısa uzaklıklara ışınlanabilir. Öbür bir karakter olan Express en süratli karakter olarak karşımıza çıkıyor ve acil teslimatlarla bu karakter ilgileniyor.
 
Scrolly adlı karakter de kendisine ilişkin tüyüyle birlikte havada süzülüyor ve yüksek platformlara hakikat ulaşabiliyor Takımın son üyesi olan Carl ise gücü kuvveti yerinde bir postacı olarak karşımıza çıkıyor. En ağır paketleri büyük bir itinayla teslim etmede usta.
 
Paperman: Adventure Delivered duyuru fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu