Mobil

Philips Fidelio T1 kulaklık premium özellikler sunuyor

Yoluna daha çok maliyete oynayan akıllı telefonlar ve tam kablosuz kulaklıklar ile devam etmeyi tercih eden Philips vakit zaman premium segmente yönelik eserler de geliştiriyor. Philips Fidelio T1 TWS kulaklık buna son örnek oldu. 

Philips Fidelio T1 özellikleri ve fiyatı

Philips Fidelio T1 tam kablosuz kulaklık modeli premium özelliklere ve farklı dizayna sahip bir eser olmuş. Red Dot Design Award 2021 sahibi kulaklık geniş oval dizayna sahip. Kutusunda ise deri gibisi ayrıntılar kullanılmış. Kulaklık IPX4 sertifikası ile su sıçramalarına sağlam. 

10mm dinamik şoförler kullanan kulaklık 2 adet ANC için 3 adet de görüşme kalitesi için mikrofon barındırıyor. Etkin gürültü engelleme yanında çevresel gürültü engelleme de yapabiliyor. LDAC ve aptX kodekleri 20Hz~40kHz frekans aralığında 990kbps düzeyine kadar bant genişliği kullanabiliyor. 

Tek şarj ile ANC kapalı 13 saate kadar kullanılabilen kulaklığın kutusu da kablosuz şarj edilebiliyor. Ek olarak 6 çift silikon kulaklık ucu ve sünger kaplama da kutuya dahil. Philips Fidelio T1 kulaklık modeli 408$ fiyat etiketine sahip. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu